Zapisz się - Szkoła pływania Zapisz się - Obozy/Półkolonie
Skip to main content

Klub sportowy NF SWIM

Serdecznie zapraszamy

NF SWIM

NF SWIM to klub sportowy, który powstał z myślą o młodzieży chcącej rozwijać się w kierunku sportowym oraz przygotowującej się do startu w zawodach. Aby zapewnić efektywne szkolenie w pływaniu oraz piłce wodnej, zawodnicy muszą uczestniczyć w minimum 3 jednostkach treningowych tygodniowo. Nasi trenerzy to byli oraz czynni zawodnicy w rozgrywkach Ekstraklasy, posiadający ogrom doświadczenia w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych. 

Nasz duet trenerski ma również na koncie prowadzenie drużyny juniorów Legii Warszawa. Naszym celem jest utworzenie drużyn młodzieżowych rywalizujących w mistrzostwach polski w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy zrzeszeni w klubie zostaną objęci programem szkolenia, w ramach którego będą uczestniczyć w rożnego rodzaju treningach, zawodach czy zgrupowaniach. 

Czytaj więcej
Klub sportowy pływacki NF SWIM Warszawa

Naszą pracę wykonujemy z radością
i uśmiechem, pamiętając jednocześnie
o profesjonalizmie i bezpieczeństwie

KLUB SPORTOWY NF SWIM

Jesteśmy młodym klubem działającym od 2021 roku który powstał po 7 latach działania Szkoły Pływania Na Fali, aby Nasi uczniowie mogli kontynuować swój rozwój sportowy oraz aby stworzyć dla nich alternatywę w postaci zajęć z Piłki Wodnej. Jako Klub podczas tak krótkiego czasu nawiązaliśmy współpracę z Urzędem Dzielnicy Bielany Miasta Stołecznego Warszawy, Centrum Rekreacyjnym Bielany oraz Unią Związków tworząc różne projekty realizowane dla mieszkańców Dzielnicy Bielany.

- Pierwsze Zawody „Pływaj z Nami Na Fali” w których wzięło udział 140 zawodników, podczas których odbył się pokazowy turniej piłki wodnej
- Projekt Urzędu Dzielnicy „Organizacja zajęć ogólnorozwojowych z elementami różnych dyscyplin sportu dla dzieci z bielańskich przedszkoli” w którym wzięło udział 75 Bielańskich przedszkolaków
- Zajęcia Sportowe z elementami korektywy realizowane dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 77 na Bielanach.

SEKCJA PIŁKI WODNEJ NF SWIM

SEKCJA PIŁKI WODNEJ

Jest świetną alternatywą dla osób pływających które szukają̨ nowych wyzwań. Stworzenie sekcji Piłki Wodnej zrodziło się nie tylko z zamiłowania do tego sportu przez Naszych trenerów ale przede wszystkim jako dobra alternatywa dla dzieci dobrze pływających których u Nas w dzielnicy jest bardzo dużo.

Biorąc pod uwagę̨ dużą ilość́ pływających dzieci i młodzieży w dzielnicy Bielany tworzymy dla nich możliwość́ rozwoju w zakresie szkolenia z piłki wodnej. Na terenie dzielnicy w klubach sportowych, stowarzyszeniach oraz szkółkach pływania pływa kilka tysięcy Bielańskich dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pływanie jest aktywnością̨ fizyczną dającą wszechstronny rozwój, jednak piłka wodna jako sport zespołowy pozwala grupom docelowym na socjalizację oraz integrację z rówieśnikami. Uczy pracy oraz funkcjonowania w zespole, w duchu sportowej rywalizacji i z poszanowaniem zasad fair play.