Zapisz się - Szkoła pływania Zapisz się - Obozy/Półkolonie
Skip to main content

Nasz zespół

„Na Fali” to przedsięwzięcie realizowane przez młodych ludzi, których łączy wspólna pasja – SPORT.

Agata Biadoń

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunku wychowania fizycznego. Instruktor sportu: pływania, windsurfingu, snowboardu i narciarstwa oraz Ratownik WOPR. Bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi, zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Indywidualne zajęcia z pływania prowadzi na pływalni ICDS Łomianki.

Piotr Biadoń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor sportu: pływania i trener piłki wodnej w Klubie Legia Warszawa. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Piłce Wodnej. Swoje doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą, co pozwoliło mu opracować nowatorskie metody pracy z dziećmi. Indywidualne zajęcia z pływania prowadzi na pływali ICDS Łomianki.

Karolina Kowalska

Trenerka i instruktorka pływania, ratownik WOPR, absolwentka studiów wychowania przedszkolnego. Wieloletnia zawodniczka klubu pływackiego MZOZ Płock.
Indywidualne zajęcia z pływania prowadzi na pływalni ICDS Łomianki.

Brak zdjęcia

Kacper Ślusarczyk

Instruktor pływania i zawodnik w klubie piłki wodnej Box Logistics Waterpolo Poznań oraz reprezentacji Polski seniorów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Piłce Wodnej. Doświadczenie zdobywał pod okiem wielu krajowych jak i zagranicznych trenerów.

Klaudia Reingruber

Studentka Akademii Wychowani Fizycznego w Warszawie kierunku WF. Instruktor pływania i ratownik WOPR. Przez lata trenowała pływanie w klubie G8. Zawsze uśmiechnięta, świetny kontakt z dziećmi. Zajęcia indywidualne prowadzi na pływalni CRS Bielany ul. Conrada 6.

Brak zdjęcia

Jagoda Filipiuk

Instruktor pływania oraz instruktor tańca. Zawsze uśmiechnięta swoją pasje zarówno do pływania jak i do tańca przekazuje Naszym najmłodszym podopiecznym na zajęciach grupowych.

Brak zdjęcia

Anna Cembrzyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku WF. Trenerka i instruktorka pływania, instruktor narciarstwa ratownik WOPR. Wieloletnia zawodniczka klubu pływackiego Unia Oświęcim. Wielokrotna Mistrzyni oraz Medalistka Mistrzostw Polski w stylu motylkowym oraz była członkini kadry narodowej.
Indywidualne zajęcia z pływania prowadzi na pływalni CRS Bielany ul. Inflanckiej

Brak zdjęcia

Krzysztof Suska

Instruktor pływania oraz ratownik WOPR. Pływanie trenował w klubie Polonia Warszawa. Bardzo duże doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Specjalizuje się w zajęciach dla niemowlaków. Indywidualne zajęcia z pływania prowadzi na pływalni ICDS Łomianki.

Brak zdjęcia

Mariola Jejno

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener pływania, siatkówki i lekkoatletyki. Wieloletnia zawodniczka UKPW oraz KS Legia Warszawa waterpolo. Pomaga Nam w organizacji obozów letnich.