Zapisz się - Szkoła pływania Zapisz się - Obozy/Półkolonie
Skip to main content

Oferta grupowych zajęć stacjonarnych

Serdecznie zapraszamy

Serdecznie zapraszamy
do zapisów

W związku z rozwojem naszej firmy, wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów – ruszamy ze stacjonarnymi zajęciami grupowymi! Od roku szkolnego 2023/2024 na basenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartują zajęcia grupowe dla dzieci w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Naszym celem jest nauka i doskonalenie pływania zarówno dzieci jak i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. Posiadamy specjalny program szkolenia dostosowany do wieku oraz poziomu zaawansowania dzieci. Nasi instruktorzy to ludzie pracują z pasją, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko na basenie, ale również jako wychowawcy na obozach.

 

Zapisz się

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA:

  1. Grupy dostosowywane do poziomu umiejętności
  2. Jednostki lekcyjne 30-45 min w zależności od grupy
  3. Prowadzimy zajęcia w małych grupach
  4. Korzystamy z dziennika ActiveNow, który pomoże m.in w zmianach terminów czy płatnościach
  5. Prowadzimy program #pływajznaminafali, w którym odznaczamy nowo zdobyte umiejętności

 

 

 

ZAPISY:

NAFALI.WAW.PL zakładka ZAPISZ SIĘ
Jeżeli na naszej stronie internetowej nie ma grupy dla Ciebie, skontaktuj
się z Nami mailowo NAFALI.WAW@GMAIL.COM

Zajęcia nauki pływania

DO JAKIEJ GRUPY SIĘ ZAPISAĆ?

 

RACZKI (4-6 lat, początkujący)

Skierowana dla najmłodszych dzieci. Oswajanie z wodą poprzez zabawę, nauka pływania od podstaw ze sprzętem z wykorzystaniem makaronów i desek.

 

RYBKI  (4-6 lat, średnio-zaawansowani) 

To grupa dzieci najmłodszych, które są oswojone z wodą. Potrafiące przepłynąć niewielki odcinek z makaronem/deską, nauka pływania od podstaw. Dla których nurkowanie to świetna zabawa. W tej grupie również stawiamy na naukę przez zabawę ale wymagamy już więcej od naszych podopiecznych.

 

ŻABKI (7-9 lat, początkujący)

Odpowiednia dla dzieci z młodszych klas szkolnych, które będą zaczynać swoją przygodę z pływaniem. Oswojenie z wodą, nauka pływania z podstawowymi przyborami makaron oraz deska. Od dzieci w tym wieku możemy już wymagać więcej, ale nigdy nie zapominamy o dobrej zabawie.

 

FOCZKI (7-9 lat, średnio-zaawansowany)

Grupa dla dzieci z młodszych klas szkolnych, które posiadają umiejętności poruszania się w wodzie bez pomocy sprzętu. Ta grupa w wodzie radzi sobie świetnie dlatego doskonalimy pływanie kraulem i grzbietem.

 

OŚMIORNICZKI (10-13 lat, początkujący)

Odpowiednia dla dzieci starszych, które będą zaczynać w tym wieku swoją naukę pływania. Oswojenie z wodą, nauka pływania z podstawowymi przyborami makaron oraz deska.

 

DELFINKI (10-13 lat, średnio-zaawansowany)

Skierowana dla dzieci starszych dzieci potrafiących pływać. Doskonalenie pływania różnymi stylami: grzbietowy, dowolny (kraul), klasyczny (żabka) oraz motylkowy (delfin).

 

REKINY (13-16 lat, grupa zaawansowana)

Grupa dla najstarszych dzieci oraz młodzieży, którzy potrafią bardzo dobrze pływać. Doskonalenie pływania wszystkimi stylami oraz wprowadzanie elementów treningu sportowego.

 

 

 

 

Czemu wybrać zajęcia grupowe?

Nauka pływania to proces wymagający czasu oraz mnóstwa wiedzy, nasi instruktorzy i trenerzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, ogromnym zasobem wiedzy oraz kreatywnym podejściem.

Wiek nie musi mieć znaczenia, mamy doświadczenie w pracy dziećmi od 4 letnich przedszkolaków, przez wszystkie klasy szkół podstawowych po młodzież i osoby dorosłe. Wiemy jakiego podejścia wymaga dana grupa wiekowa i każdy z naszych trenerów zawsze jest gotów do pomocy.

Śledzenie postępów dziecka za pomocą SUCCES CARD, za pomocą specjalnie opracowanego programu #pływajznaminafali rodzice mogą śledzić postępy swoich dzieci na bieżąco. Natomiast dzieci w miarę swoich postępów, mogą kolekcjonować gadżety Na Fali.

Zajęcia z grupą, w której czujesz się dobrze to podstawa. U nas zawsze panuje wspaniała atmosfera, a dzieci w grupach staramy się integrować ze sobą.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach dopasowanych pod względem umiejętności.

Zajęcia odbywają się na pływalni: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie, ul. Marymoncka 34

Naszą pracę wykonujemy z radością
i uśmiechem, pamiętając jednocześnie
o profesjonalizmie i bezpieczeństwie